KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087066
nr 1608 7066
Maths. Signerad, daterad 56, komposition. Olja på pannå, 39x52cm, yttermått inklusive ram: 49x62cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:14:31
20/3 12:14:39
100 kr
21/3 10:58:50